Go to Top

O nas

Stanisław Kordasiewicz

Stanisław Kordasiewicz – doktorat z nauk prawnych, specjalizacja w mediacjach w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW; ukończona szkoła mediatorów oraz kurs seniorski z zakresu rozwiązywania konfliktów wielostronnych np. gospodarczych i finansowych, społecznych, pracowniczych. Pomysłodawca i właściciel największego mediacyjnego serwisu informacyjnego w Polsce www.mediacja.com.

„Kompetencje facylitacyjne i szkoleniowe zdobyłem w szkole Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Jestem czynnym mediatorem w Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów Uniwersytetu Warszawskiego.  W czasie wolnym lubię grać w szachy, biegać i jeździć na nartach.

Tomasz Ołdak

Tomasz Ołdak – dyplom z nauk przyrodniczych, studia podyplomowe na kierunku Master of Business Administration, ukończona szkoła mediatorów.

„Doświadczenie analityczne, planistyczne i strategiczne, w szczególności w zakresie marketingu, sprzedaży i zarządzania zasobami ludzkimi zawdzięczam kilkunastoletniej pracy w zespołach projektowych i na stanowiskach kierowniczych firm i korporacji (Johnson&Johnson, Polpharma, Agros Nova, Blau Farma). Praktykę w facylitacji i moderacji zdobyłem przygotowując, prowadząc oraz dokonując ewaluacji wielu spotkań, narad, warsztatów i badań. Kompetencje szkoleniowe na poziomie seniorskim (m. in. w zakresie zarządzania projektami, konfliktem oraz zarządzania relacjami) nabyłem w trakcie  profesjonalnych szkoleń (np. Kennedy School w Stanach Zjednoczonych) oraz pracując na stanowiskach trenerskich a także prowadząc superwizje (Johnson&Johnson, Blau Farma). Prywatnie jestem pasjonatem zabytkowej motoryzacji.”

Nasz podręcznik

Z przyjemnością zapraszamy do lektury