Go to Top

Rozwój i szkolenia z końmi

Zobacz, co naprawdę potrzebujesz zmienić, zanim zaczniesz zmieniać

Horse Assisted Education to nowe, cieszące się uznaniem, wyjątkowe podejście w szkoleniach i rozwoju zespołów lub indywidualnym. Dzięki głębokim, autentycznym doświadczeniom płynącym z pracy z końmi pozwala uczestnikom zwiększać świadomość własną i kolektywną oraz rozumienie potrzeb rozwojowych, a następnie wypracowywać udoskonalenia lub zmiany tam, gdzie są najbardziej użyteczne. Umożliwia także odkrywanie albo wzmacnianie potencjału zespołów i każdej osoby.

Jesteśmy certyfikowanymi trenerami, należącymi do stowarzyszenia European Association of Horse Assisted Education (EAHAE).

EAHAE_logo_560

Prowadzimy zajęcia  „Czego możemy nauczyć się od koni? Przywództwo, komunikacja, praca w zespole” dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

W naszych szkoleniach biorą udział przygotowane, zrównoważone oraz utalentowane trenersko konie. Uczestnikom nie są potrzebne umiejętności obchodzenia się z tymi pięknymi zwierzętami. Wszystkie ćwiczenia odbywają się z ziemi, podczas szkolenia nie jeździmy konno.

Szkolenia z udziałem koni-trenerów dotyczą najczęściej budowania i rozwijania relacji, komunikowania się, współpracy w zespołach oraz motywacji i przywództwa.  Horse Assisted Education sprawdza się również doskonale, gdy w grę wchodzi zmiana bądź kryzys.

Warsztaty Consensus Way wyróżniają się esencjonalnymi, praktycznymi, a przy tym bezpiecznymi doświadczeniami w nurcie life experience. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowej natury spotkań, na których wspólnie pracują uczestnicy, konie oraz prowadzący. Dzięki temu otwiera się i formuje rozumienie tego, co warto pielęgnować, wzmacniać i doskonalić, a co – oraz w jaki sposób – potrzeba robić inaczej.

Zobacz jak wyglądają przykładowe ćwiczenia z końmi na naszym szkoleniu:

Posłuchaj, jak o roli Horse Assisted Education w bizenesie i rozwoju osobistym opowiada Gerhard Krebs,  twórca metody, którą pracujemy:

Spotkania prowadzimy w ośrodku EZ Ranch, położonym 45 minut od centrum Warszawy. Zapraszamy na warsztaty jedno- lub dwudniowe. Mogą one stanowić zamkniętą całość albo być elementem dłuższego procesu rozwojowego. Zapewniamy nowoczesną, zadaszoną halę do ćwiczeń wraz z salą szkoleniową. Na Państwa życzenie organizujemy dojazd, hotel, posiłki oraz czas wspólny po zajęciach.

Spotkajmy się!

Następnym krokiem jest poznanie się i rozmowa o programie rozwojowym oraz szkoleniu z końmi, która pozwoli nam dobrze zaplanować warsztaty dla Ciebie lub Twego zespołu. Zadzwoń do nas lub napisz. Dane kontaktowe znajdziesz na dole strony. Do zobaczenia